Naši psi

doh eyes

ávěrem bych ráda poděkovala všem, kteří mi byli jakkoli nápomocní nejen v začátcích a neotočili se zády v dobách nelehkých. Elišce – za potřebné rady, vlídné slovo a transport mých svěřenců tam, kde zrovna bylo třeba, mému dvornímu veterináři a jeho kolegům za lidský přístup,obětavost a trpělivost… Poděkování patří také většině majitelů našich odchovanců za péči a lásku, kterou svým svěřencům poskytují – rodině Nejezchlebové, Adamíkové, Sylvě Švehlákové a dalším… A v neposlední řadě mladičké Marii Dedkové za prezentaci našeho nejúspěšnějšího psa – Angel Boye – nejen na území republiky, ale i v zahraničí. Díky.

velmi pěkný výraz, korektní oči, dobře posazené uši, dobře vyvinutý hrudník, velmi pěkná hřbetní linie, dobře nasazený ocas, dobré úhlení hr. i pánev. 2letá standard. Fena, ušlechtilé modelace hlavy, skus v hranici únosnosti, korektní zaúhlení, oceněna výb. pigmentace čenich. houby, mech. pohybu typická. Vše záleží na individualitě jedince a také na schopnostech majitele, zda-li dokáže již od počátku vytyčit pomyslné mantinely a to nejen pro štěně , ale i pro dítě.

O Vašem charakteru, svědomí a teatrálnosti při odběru štěňat nemá smysl psát. Věřím, že Boží mlýny Vaši adresu neminou. Přátele a chovatele upozorňuji, že paní Milnerová navštěvuje Francii pravidelně. Lhasa benjamínkem naší stanice se loni na podzim stala dcera Califa a Balady - Freya. První krůčky po koberci výstavního kruhu máme již nanečisto za sebou... Těmito řádky bych ráda oslovila rodiny s malými dětmi, které mne poměrně často kontaktují a dotazují se, zda je toto plemeno vhodné k dětem...